test HAMMADDELER ANSİKLOPEDİLERİ - www.hammaddeleransiklopedisi.com - 2014 - DETERJAN ANSİKLOPEDİSİ - KİMYASAL GÜBRELER ANSİKLOPEDİSİ - ENDÜSTRİYEL SANAYİ BOYALARI ANSİKLOPEDİLERİ - PARFÜM ve RENKLİ KOZMETİK FORMÜLLERİ - SAÇ BAKIM FORMÜLLERİ - CİLT BAKIM FORMÜLLERİ - DEZENFEKTANLAR ANSİKLOPEDİSİ - 1 - DEZENFEKTANLAR ANSİKLOPEDİSİ - 2 - BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ - MADENİ YAĞ ANSİKLOPEDİSİ - ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ 1 - ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ 2 - GIDA ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ - 1 - GIDA ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ - 2 - ORGANİK GÜBRELER ANSİKLOPEDİSİ - OTO BAKIM ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ - YAPI KİMYASALLARI ANSİKLOPEDİSİ -1 - YAPI KİMYASALLARI ANSİKLOPEDİSİ -2 - PASTALAR ve BOYALAR ve YAPIŞTIRICILAR ANSİKLOPEDİSİ | HAMMADDELER ANSİKLOPEDİSİ
HAMMADDELER ANSİKLOPEDİSİ
KİTAPLAR


YAPI KİMYASALLARI  ANSİKLOPEDİSİ -1


YAPI

KİMYASALLARI

ANSİKLOPEDİSİ

1

İNCELEYİN*********


YAPI KİMYASALLARI  ANSİKLOPEDİSİ -2YAPI

KİMYASALLARI

ANSİKLOPEDİSİ

2

İNCELEYİN************


HERHANGİ

BİR KİTAP


350 TL

************

HERHANGİ

İKİ KİTAP


600 TL

*************

HERHANGİ

ÜÇ KİTAP


900 TL

 

MAKALELER / PVDP ( POLİVİNİL FLORİD ) BOYA SİSTEMİ - Yapı kimyasalları ansiklopedisi

 


Standart PVDF (Polyvinylidene Fluoride) boya sistemi, ön yüzey hazırlık işlemi görmüş sac veya alüminyum üzerine uygulanan çok katmanlı bir sistemdir. İlk katman,sac veya alüminyum altyüzeyini korozyon etkilerinden korumak ve PVDF üstboya katmanı için yapıştırıcı boya özelliği oluşturmak için uygulanan epoksi reçine bazlı primer tabakadır. PVDF üstboya katmanı, minumum %70 oranında Kynar®500 fluorokarbon reçineler içerir.


Özellikler
PVDF boya sistemi, çeşitli hava koşullarına, güneş ışınlarına ve hava kirliliğine karşı üstün kalitede koruma sağlar. Bütün bu üstün koruma özellikleri, beraberinde maksimum sağlamlık, optimum kimyasal - termal denge ve çok iyi esneklik sağlamaktadır. Nem ve kir kovucu özelliğe sahip PVDF boya sistemi, dış darbelere karşı da iyi mukavemet göstermektedir.


Renkler
Ral, Pantone ve NCS renklerini, PVDF boya tekniği ile üretmek mümkündür. Fakat optimum boya sistemine göre, seçilen renk miktarının gereken minumum miktara uygun gelip gelmediğini kontrol etmek gerekir.


Temizleme
PVDF boya sisteminin dış cephe kaplaması olarak uygulandığı durumlarda, yüzey boyası yılda en az bir kere, boya katmanına zarar vermeyecek özellikte yumuşak bir temizleme ürünüyle temizlenmelidir. 

 


PVDF ürün serisi

PVDF (Polyvinylidene Fluoride) boya sistemi, boya sanayisinde çeşitli hava koşullarına, güneş ışınlarına ve atmosfer kirliliğine karşı üstün kalitede korunum sağlamasıyla tanınmaktadır. Bütün bu üstün koruma özellikleri beraberinde maksimum sağlamlık, optimum kimyasal - termal denge ve çok iyi esneklik getirmektedir. Nem ve kir kovucu özelliğe sahip PVDF boya sistemi, dış darbelere karşı da iyi mukavemet göstermektedir.PVDF (Polyvinylidene Fluoride) boya sistemi, ön yüzey hazırlık işlemi görmüş sac ve aluminyum üzerine uygulanan çok katmanlı bir sistemdir. İlk katman, sac veya aluminyum altyüzeyini korozyon etkilerinden korumak ve PVDF üstboya katmanı için yapıştırıcı boya özelliği oluşturmak için uygulanan epoksi reçine bazlı primer tabakadır. PVDF üstboya katmanı, minumum %70 oranında Kynar®500 fluorokarbon reçineler içerir.PVDF ile boyanmış kompozit paneller, her tür şekillendirmede mükemmel bir uyum ve görünüm sağlar. Giydirme cephe, metal kaplamalar ve metal giydirmeler gibi mimari yapı uygulamalarında uygulanırlar. 
 

 

 


 ETİKETLER : PVDF NASIL YAPILIR,PVDP NEDEN YAPILIR,PVDF YAPIMI,PVDP YAPILIŞI,PVDP ELDESİ,POLİVİNİL FLORİD NASIL KULLANILIR,POLİVİNİL FLORİD ÜRETİMİ.

                                                    HAMMADDELER ANSİKLOPEDİSİ


                                                               

KİTAPLAR


PASTALAR ve BOYALAR ve YAPIŞTIRICILAR ANSİKLOPEDİSİ


PASTALAR

&

BOYALAR


YAPIŞTIRICILAR

ANSİKLOPEDİSİ

İNCELEYİN**********ENDÜSTRİYEL SANAYİ BOYALARI ANSİKLO


ENDÜSTRİYEL

SANAYİ

BOYALARI

ANSİKLOPEDİSİ

İNCELEYİN*********


HERHANGİ

BİR KİTAP


350 TL

************

HERHANGİ

İKİ KİTAP


600 TL

*************

HERHANGİ

ÜÇ KİTAP


900 TL