MAKALELER / FIRÇASIZ OTO KÖPÜK ÜRETİMİ - OTO BAKIM ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ

FIRÇASIZ OTO KÖPÜK  – SOLVERAS 4 F

 

SOLVERAS 4F bir oto yıkama deterjanı hammaddesidir. Krem kıvamındadır. 1.4 veya 1: 5 oranında su ile karıştırılarak şeffaf bir oto köpük deterjanı elde edilir ve direkt kullanılır. Yani 100 kg SOLVERAS 4F hammaddesinden 400 – 500 kg sıvı oto köpük elde edilir ve anında kullanılabilir.
 

 SOLVERAS  4F oto köpük hammaddesi ile elde edilen oto köpük deterjanı, otomobiller üzerinde bir tek toz, leke ve yağ bırakmaz. Hepsini bir yıkamada yok eder. Kaportaya yapışmış inatçı çamur, toz ve yağları bir anda aşağıya indirir ve kaliteli bir yıkama sağlar. 


SOLVERAS 4F
oto köpük deterjanı hammaddesi ile sizde tek başınıza oto köpük deterjanı imal edebilirsiniz. Kendiniz kullanabilir ve geri kalanı satabilirsiniz.
 


SOLVERAS 4 F
ile üretilen oto yıkama deterjanı yüzde yüz performans gösterir ve araba üzerinde bir tek leke bırakmaz.


 
SOLVERAS 4F ile elde edilen oto yıkama köpüğü oldukça ekonomik ve kalitelidir.

ETİKETLER: fırçasız oto köpük nasıl yapılır,fırçasız köpük deterjanı üretimi,fırçasız oto köpük imalatı,fırçasız oto köpük eldesi,fırçasız oto köpüğü formülü,fırçasız oto yıkama deterjanı neden yapılır,fırçasız oto köpük nedir,fırçasız oto yıkama deterjanı nedir,fırçasız oto yıkama köpük hammaddesi,fırçasız oto deterjanı ne kadar kullanılır.  


                                         
                                               www.solverkimya.com 

                                                                                          532 786 36 19 20