MAKALELER / BUTİL DİGLİKOL VE ÖZELLİKLERİ...KULLANIMI
BUTİL 
DİGLİKOL
 
 
 
 
HAMMADDE
BİLGİLERİ
CAS
NUMARASI
112 – 34 – 5
KİMYASAL
YAPISI
ENDÜSTRİYEL
ETKEN
KATAGORİ
SOLVENT
TİCARİ
İSMİ
DİBUTİL GLİKOL
 
 
 
ANALİZ
BİLGİLERİ
KİMYASAL
FORMÜLÜ
C8H18O3
MOLEKÜL
AĞIRLIĞI
162,23 GR / MOL
KAYNAMA
NOKTASI ( C )
231
ERİME
NOKTASI ( C )
-68
PARLAMA
NOKTASI ( C )
 
YOĞUNLUK 0.965 GR / CM3
ÇÖZÜNÜRLÜK SUDA ÇÖZÜNÜR.
 
 
 
BUTİL   
DİGLİKOL
 
 
 
 
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
VE
KULLANILDIĞI ALANLAR
FİZİKSEL
GÖRÜNÜMÜ
SIVI
RENK ŞEFFAF VE RENKSİZ
KOKU KARAKTERİSİTK BİR ALKOL KOKUSU VAR.
TEHLİKE CİLDE VE GÖZ TEMASINDA BOL SU VE SABUN İLE YIKAYINIZ. SOLUMA VEYA YUTMA DURUMUNDA EN YAKIN SAĞLIK KURULUŞUNA BAŞVURUNUZ.
DEPOLAMA SERİN VE KURU YERDE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
 
KULLANILDIĞI
ALANLAR
 
 
DİBUTİL GLİKOL, organik bir solventtir. İyi bir çözücü ve kir pas sökücü özelliğine de sahiptir. Kullanıldığı yüzeylerde tozutmayı önleyici, yüzey düzenleyici ve kurumayı önleyici özelliği de mevcuttur. Çabuk kuruyan lak üretimlerinde ve verniklerde kullanım alanı bulur.

DİBUTİL GLİKOL, deterjan ve endüstriyel temizlik ürünlerinde yağ çözücü, kir uzaklaştırıcı olarak kullanılır. Hidrolik yağlarda, keme yağlarında ve yüzey temizleyicilerde de solvent olarak kullanılır.
 
 
 
 
 
 
 
DETERJAN ANSİKLOPEDİSİ
 
 
 
 
BUTİL DİGLİKOL, HAMMADDESİ DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR KOZMETİK VEYA DETERJAN KİMYASALLARININ MSDS, ANALİZLERİ, FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ,KİMYASAL ÖZELLİKLERİ,ÇÖZÜNÜRLÜKLERİ VE KULLANIM ALANLARI İLE İLGİLİ GENİŞ BİR BİLGİYE İHTİYAÇ DUYULDUĞUNDA DETERJAN HAMMADDELERİ ANSİKLOPEDİSİ SİZLER İÇİN İYİ DETERJAN HAMMADDELERİ TANITIM KAYNAĞI OLUŞTURABİLİR.


 

AYRICA HERHANGİ BİR DETERJAN ÜRÜN ÜRETİMİ DÜŞÜNÜLDÜĞÜNDE VE BU KONUDA BİR KAYNAK ARANDIĞINDA DETERJAN ANSİKLOPEDİSİ SİZLER İÇİN İYİ BİR FORMÜL İÇERİĞİ BAKIMINDAN BİR KAYNAK TEŞKİL EDEBİLİR.BU ANSİKLOPEDİ MÜHENDİSLERE,YÖNTECİLERE VE İMALATÇILARA YÖNELİK HAZIRLANMIŞTIR.

ENDÜSTRİYEL DETERJAN ANSİKLOPEDİSİ


DETERJAN ANSİKLOPEDİSİ İÇERİSİNDE DETERJAN ÜRÜNLERİNE AİT,YÜZLERCE ÜRETİM FORMÜLLERİ VEİMALAT TEKNİKLERİ MEVCUTTUR.

 


ENDÜSTRİYEL DETERJANLARI ÜRETİMİ DÜŞÜNÜLDÜĞÜNDE VE BU KONUDA BİR KAYNAK ARANDIĞINDA ENDÜSTRİYEL DETERJAN ANSİKLOPEDİSİ, ENDÜSTRİYEL DETERJAN ÜRETİMİ İÇİN GEREKLİ FORMÜLASYON DESTEĞİ VE ÜRETİM YÖNTEMLERİ HAKKINDA SİZLERE İYİ BİR KAYNAK OLABİLİR.
 
DETERJAN HAMMADDELER ANSİKLOPEDİSİ

DETERJAN ANSİKLOPEDİLERİ, HERKESİN ÇOK KOLAY ANLAYABİLECEĞİ VE HERKESİN ÇOK RAHAT KULLANABİLECEĞİ SADE BİR DİLLE YAZILMIŞTIR. BU ANSİKLOPEDİLER MEVCUT İŞLERİNİZİ GELİŞTİRMEDE VE SİZLERE IŞIK TUTMADA YÖN VEREBİLİR.

 

 
 
ETİKETLER:BUTİL DİGLİKOL NEDİR,BUTİL DİGLİKOL MSDS,BUTİL DİGLİKOLTEKNİK ÖZELLİKLERİ,BUTİL GLİKOL KİMYASAL FORMÜLÜ,BUTİL DİGLİKOL MOLEKÜL AĞIRLIĞI,BUTİL DİGLİKOL FİZİKSEL VE KİMYASAL ÖZELLİKLERİ,BUTİL DİGLİKOL ANALİZİ,ANALİZLERİ,BUTİL DİGLİKOL TEKNİK ŞARTNAMESİ,BUTİL DİGLİKOL GÜVENLİK BİLGİ FORMU,BUTİL DİGLİKOL SPESİFİKASYONU,BUTİL GLİKOL KAYNAMA NOKTASI,BUTİL GLİKOL ERİME NOKTASI,BUTİL DİGLİKOL NEREDE KULLANILIR,NERELERDE KULLANILIR,BUTİL DİGLİKOL HANGİ ALANLARDA KULLANILIR,BUTİL DİGLİKOL KULLANIMI,BUTİL DİGLİKOL NEDEN KULLANILIR,BUTİL DİGLİKOL NEREDE BULUNUR,NEREDE SATILIR,DETERJAN HAMMADDESİ,DETERJAN HAMMADDELERİ,DETERJAN KİMYASALLARI,KOZMETİK HAMMADDESİ.
 

DETERJAN ANSİKLOPEDİLERİ...İÇERİKLERİ


DETERJAN ANSİKLOPEDİSİENDÜSTRİYEL DETERJAN ANSİKLOPEDİSİDETERJAN HAMMADDELER ANSİKLOPEDİSİ


DETERJAN ANSİKLOPEDİLERİ...VİDEOLARI

HAMMADDELER ANSİKLOPEDİSİ