HAMMADDE TEDARİKÇİLERİ / PARKOTEKS KİMYA A.Ş.( KOZMETİK KORUYUCULAR )
 

Adres : 19 MAYIS CAD. UBM PLAZA. NO: 37 KAT: 7 D: 21 Fulya / Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0 212 356 72 03
Fax : 0 212 356 73 37
GSM :
Web Adresi : http://www.parkoteks.com
E-Posta : parkoteks@parkoteks.com
 
BULABİLECEĞİNİZ HAMMADDELER
ÜRÜN/KİMYASAL İSMİ INCI GÖSTERİMİ KULLANIM ALANI
Euxyl K 100 Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolineone (and) Methylisothiazolinone 40o C'de Ph 8'e kadar tüm kozmetik, krem, losyon gibi ciltte kalan, banyo preparataları gibi yıkanıp giden ürünler, kozmetik hammaddeleri için koruyucu.
Euxyl K 120 Methylisothiazolinone, Methylisothiazolinone 40o C'de Ph 8'e kadar tüm kozmetik, krem, losyon gibi ciltte kalan, banyo preparatları gibi yıkanıp giden ürünler, kozmetik hammaddeleri için koruyucu. Kullanım oranı : max. 0,05% (ciltte kalan ürünlerde);0,03-0,10% (durulanan ürünlerde)
Euxyl K 145 2 - Bromo - 2 - Nitropropane - 1, 3 - Diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone 40o C'de Ph 8'e kadar tüm kozmetik, krem, losyon, jeller gibi ciltte kalan, banyo preparatları, şampuan gibi yıkanıp giden ürünler, güneşten koruyucu ürünler ve ıslak mendiller için koruyucu.
Euxyl K 220 Ethyhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Aqua 40o C'de Ph 10’a kadar tüm kozmetik, krem, losyon, jeller gibi ciltte kalan, gibi yıkanıp giden ürünler, güneşten koruyucu ürünler ve ıslak mendiller için koruyucu. Kullanım oranı : 0,05-0,12% (ciltte kalan ürünlerde). Etoksile yüzey aktiflerin kullanıldığı durulanan ürünlerde kullanılmaz.
Euxyl K 300 Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Butylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben(and) Isobutylparaben 80o C'de pH 8'e kadar olan ciltte kalan ve yıkanan kozmetik ve banyo ürünleri için koruyucu.
Euxyl K 320
 
Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylene Glycol
 
80o C'de pH 8'e kadar olan ciltte kalan kozmetik ürünleri için koruyucu. Kullanım oranı: 0,5-1,4% (ciltte kalan ürünlerde). Etoksile yüzey aktiflerin kullanıldığı durulanan ürünlerde kullanılmaz.
Euxyl K 350 Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylene Glycol, Ethylhexylgycerin 80o C'de pH 8'e kadar olan ciltte kalan kozmetik ürünleri için koruyucu. Kullanım oranı: 0,5-1,4% (ciltte kalan ürünlerde). Etoksile yüzey aktiflerin kullanıldığı durulanan ürünlerde kullanılmaz.
Euxyl K 400 Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile 80o C'de max. 4 saat, Ph 8'e kadar olan krem, losyon, güneşten koruyucu ürünler, şampuanlar, banyo preparatları, kozmetik hammaddeleri ve durulanan ürünler için.


ÜRÜN/KİMYASAL İSMİ INCI GÖSTERİMİ KULLANIM ALANI
Euxyl K 500 Aqua, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate 80o C'de max. 4 saat Ph 7'ye kadar tüm ciltte kalıcı ve durulanan kozmetik ve banyo ürünleri ve özellikle bebek ıslak mendili için koruyucu.
Euxyl K 510 DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone,Methylisothiazolione 40o C'de Ph 8'e kadar tüm kozmetik, krem, losyon gibi ciltte kalan, banyo preparatları gibi yıkanıp giden ürünler, kozmetik hammaddeleri için koruyucu. Kullanım oranı: 0,05-0,15% (durulanan ve ciltte kalan ürünlerde)
Euxyl K 700 Phenoxyethanol, Benzyl alcohol, Potassium sorbate, Aqua, Tocopherol 80o C'de max. 4 saat pH 5,5'e kadar ciltte kalan ve yıkanıp giden kozmetik ve banyo ürünleri için koruyucu.
Euxyl K 701 Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic acid, Ethylhexylglycerin 80o C'de max. 4 saat pH 6’ya kadar ciltte kalan ve yıkanıp giden kozmetik ve banyo ürünleri için koruyucu. Kullanım oranı: 0,4-1,2% (ciltte kalan ve durulanan ürünlerde)
Euxyl K 727 Methyldibromo Glutaronitrile (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Phenoxyethanol 40o C'de pH 8'e kadar olan yıkanıp giden güneşten koruyucu ürünler, şampuanlar, banyo preparatları, kozmetik hammaddeleri  için koruyucu.
EuxylL PE 9010 Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin Ciltte kalan ürünler için kararlı, pH 12'ye kadar kozmetik ve banyo ürünleri için koruyucu.
Sensiva SC 50 Ethylexylglycerin Aerosol spreyler, pompalı spreyler, roll-on ve stickler için 24 saat etkili, kokuya neden olan bakterilerin oluşumunu önleyerek  parfümün etkisini sürdürmesini sağlayan koruyucu.
Sensiva SC 10 Ethyhexylglycerin, Capryl Glycol Deodorantlarda kokuya neden olan bakterilerin oluşumunu önleyerek  parfümün etkisini sürdürmesini sağlayan koruyucu. Islak mendiller, krem losyonlarda koruyucunun aktivitesini arttırır, aynı zamanda nemlendirme sağlar. Kullanım oranı: 0,5-2%.


ÜRÜN/KİMYASAL İSMİ INCI GÖSTERİMİ KULLANIM ALANI
Dekaben BMP Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol Geniş spektrumda etkin koruyucu sistemi. Kullanım oranı: 0,3-0,7%.
Dekaben IU
 
Imidazolidinyl Urea
Genellikle parabenlerle birlikte kullanılan, bakteri öldürücü karakterdeki koruyucu. Kullanım oranı: max. 0,3% (sadece durulanan ürünler için)
Triclosan USP Triclosan Diş temizleme ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve genel temizlik ürünlerde de kullanılan gram pozitif ve negatif bakteriler ile  küf ve mantara karşı geniş spektrumlu antimikrobial ajan.
Hydantol 55 KC DMDM-Hydantoin Koruyucu olarak kullanılır, antimikrobik, özellikler gösterir, bakteri, küf ve maya oluşumunu engeller, saç bakımı ürünlerinde, şampuanlarda, traş kremi ve jellerde, pudralarda, makyaj ürünlerinde, vücut losyonlarınızda ve güneş ürünlerinde kullanılır.

 

KAMPANYA

2 ANSİKLOPEDİ

380 TL

ŞİMDİ SİPARİŞ VER