HAMMADDE TEDARİKÇİLERİ / DERKİM KİMYA - İSTANBUL ( REÇİNELER )
 

Adres : İSTOÇ C PLAZA BLOK KAT: 9 NO: 73 - 74 BAĞCILAR / İST
Telefon : 0 212 659 63 32
Fax : 0 212 659 63 59
GSM :
Web Adresi : http://www.derkimkimya.com
E-Posta : info@derkimkimya.com
 
BULABİLECEĞİNİZ HAMMADDELER
 • REÇİNELER

   

  KAMPANYA

  2 ANSİKLOPEDİ

  380 TL


  ŞİMDİ SİPARİŞ VER


   
  Alkid Reçineler
  Modifiye Reçineler
  Su bazlı alkid reçineler
  Poliester ve yağ özelliği gösteren grupların birleşmesi ile elde edilen reçinelerdir. İçerdiği yağ asitleri alkide karakteristik özellikler ve esneklik katmaktadır. Matbaa mürekkeplerinde, ahşap malzemeler için dekoratif boya ve verniklerde, metal dekoratif boyalarda, hava ile fırın kurumalı endüstriyel boya ve verniklerin imalatında kullanılmaktadır.
 • Akrilik Reçineler
   Hidroksi Akrilik Reçineler
  Termoplastik Akrilik Reçineler
   
  Renk ve parlaklık, alkali ve oksidasyon dayanıklılığı, sertlik, yapışma ve bağlama sağlamlığı ve film ömrü gibi özellikleri çok yüksek ve kaplama formülleri arasında seçkin bir yeri olan reçinelerdir. Oto tamir, mobilya ve endüstriyel boyalar olmak üzere 2K uygulamalarında, beton kürlerinde, yol çizgi ve metal kaplama boyalarında kullanılmaktadır.
 • Poliester Reçineler
  Polİester reçineler koyu kıvamlı ve zor akan, neredeyse renksiz sıvılardır. Fırın kurumalı metal boyalarında, oto astar ve koruyucu boyalarda, Can ve Coil coating uygulamalarında kullanılmaktadır.
 • Yol Çizgi Boyası Reçineleri
  1K Yol Çizgi Boya Reçineleri

  Klor kauçuk boyalarda kullanılan alkid reçinelere oranla daha yüksek fiziksel ve kimyasal dirence sahiptir. Tebeşirleşme yapmaz.
   
  2K Yol Çizgi Boya Reçineleri
   
  Serme, strüktür ve sprey olarak, istenilen renklerde, çift kompenantlı yol çizgi boyalarının hazırlanmasında kullanılmaktadır. 
 • Slikon Reçineler
  Yüksek ısı, korozyon ve yanmaya dayanıklı olma özelliklerine sahiptir. Yüksek sıcaklıkta kullanılan boyalarda ve yanmaz boyalarda kullanılmaktadırlar.
  • Slikon Reçineler
  • Slikon Reçineler
 • Melamin Reçineler
  Melamin-formaldehit reçinesi, istenilen rengin verilebildiği birkaç termoset polimerlerdendir. Yapıştırıcı olarak, dekoratif amaçlı panellerin yapımında, koruyucu amaçlı kaplamalarda ve kabin, masa üstü gibi değişik eşyaların yapımında kullanılmaktadır.
 • Rosin Ester Reçineler
  Yüksek erime noktasına sahip, ısıya dayanıklı, yüksek parlaktıkta, açık renkli doğal reçinedir. Termoplastik yol çizgi boyası üretiminde ve hotmelt yapıştırıcılarda kullanılmaktadır.
  • Rosin Ester Reçineler
  • Rosin Ester Reçineler
 • Hidrokarbon Reçineler
  C5 Alifatik Hidrokarbon Reçineler; Çok açık renk (2-3), mükemmel yapışma özelliği.
   
  C9 Aromatik Hidrokarbon Reçineler;  4-8 renk değeri, iyi yapışma özelliği. Farklı renk ve kalitedeki çeşitleri, hotmelt yapıştırıcılarda, endüstriyel boya ve mürekkep sanayinde kullanılmaktadır.
 • Termoplastik Reçineler
  Su Bazlı Beton Kür Malzemesi ve Taş Verniği Reçinesi
  Solvent Bazlı Beton Kür Malzemesi ve Taş Verniği Reçinesi
  Termoplastik reçineler malzemenin çekme ve eğilme dayanımlarının artırılması için kullanılırlar. Otomotiv sektöründe yaygın olarak kullanılan termoplastikler uçak sanayisinde de yüksek performanslı malzeme çözümlerinde kullanılmaktadırlar. 
 • UV Kür Reçineler
  U.V. kürlenmeli reçineler yoğun Ultraviyole (UV) ışığına maruz kaldığı anda reaksiyona girip kuruyan ürünlerdir. Bu sebeple çabukluk istenen işlemlerde ve mobilya uygulamalarında kullanılırlar.

   

  KAMPANYA

  2 ANSİKLOPEDİ

  380 TL


  ŞİMDİ SİPARİŞ VER